مصرف آب شرب در تهران بیش از حد مجاز است

به گزارش خبرگزاری دولت بهار ، محمد پرورش(مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران) در جمع خبرنگاران درباره ی مصرف بیش از حد آب در تهران گفت : واقعیت این است که تهران ظرفیت پذیرش چنین جمعیتی را ندارد و به خاطر مصرف بیش از حد جمعیت کلانشهر تهران، سالانه حدود 600 تا 700 میلیون مترمکعب از حوضه‌های دیگر آب وارد می‌کنیم . مدیر عامل آبفای استان تهران(محمد پرورش) با اشاره به اینکه تمام لوله های استفاده شده در تهران چدنی است و سه برابر قیمت لوله‌‌های پلی‌اتیلن است،خاطرنشان کرد:هم اکنون، به دلیل عمر مفید لوله های چدنی مبنی بر 200 سال ،در تمام اروپا از این نوع  لوله برای شبکه لوله کشی شهری استفاده می‌شود.
26 سپتامبر, 2016

به گزارش خبرگزاری دولت بهار ، محمد پرورش(مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران) در جمع خبرنگاران درباره ی مصرف بیش از حد آب در تهران گفت : واقعیت این است که تهران ظرفیت پذیرش چنین جمعیتی را ندارد و به خاطر مصرف بیش از حد جمعیت کلانشهر تهران، سالانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون مترمکعب از حوضه‌های دیگر آب وارد می‌کنیم .

مدیر عامل آبفای استان تهران(محمد پرورش) با اشاره به اینکه تمام لوله های استفاده شده در تهران چدنی است و سه برابر قیمت لوله‌‌های پلی‌اتیلن است،خاطرنشان کرد:هم اکنون، به دلیل عمر مفید لوله های چدنی مبنی بر ۲۰۰ سال ،در تمام اروپا از این نوع  لوله برای شبکه لوله کشی شهری استفاده می‌شود.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.