قطعی مکرر آب شرب در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری مهر به گفته نماینده ولی فقیه(آیت الله سید محمد شاهچراغی) در خصوص ضرورت تامین آب شرب مردم توسط دولت در استان سمنان:در این فصل گرم سال، مسئولان میبایست پیگیر قطعی مکرر آب آشامیدنی در این استان باشند. آیت الله سید محمد شاهچراغی ضمن اشاره به لزوم پیگیری مسئولان در خصوص قطعی آب و مشکلات آب مصرفی در استان سمنان، خاطرنشان کرد یکی از اهداف خدمت رسانی به مردم توزیع عادلانه منابعی مانند آب است. وی افزود:خشکسالی مشکلات عمده ای را برای تامین آب شرب مردم استان سمنان به وجود آورده است و مسئولان باید بدانند که تامین آب سالم و گوارا با میزان مناسب از جمله وظایف دولتمردان به شمار می رود.
24 جولای, 2016

به گزارش خبرگزاری مهر به گفته نماینده ولی فقیه(آیت الله سید محمد شاهچراغی) در خصوص ضرورت تامین آب شرب مردم توسط دولت در استان سمنان:در این فصل گرم سال، مسئولان میبایست پیگیر قطعی مکرر آب آشامیدنی در این استان باشند.
آیت الله سید محمد شاهچراغی ضمن اشاره به لزوم پیگیری مسئولان در خصوص قطعی آب و مشکلات آب مصرفی در استان سمنان، خاطرنشان کرد یکی از اهداف خدمت رسانی به مردم توزیع عادلانه منابعی مانند آب است.
وی افزود:خشکسالی مشکلات عمده ای را برای تامین آب شرب مردم استان سمنان به وجود آورده است و مسئولان باید بدانند که تامین آب سالم و گوارا با میزان مناسب از جمله وظایف دولتمردان به شمار می رود.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.