فیلترهای تقلبی آکواجوی به بازار آمد! / هیراب سان پیگیری حقوقی می کند.

از آنجا که استفاده از فیلترها و دستگاههای تقلبی می تواند صدمات جبران ناپذیری را به سلامتی شهروندان وارد کند، شرکت هیراب سان بعنوان نماینده انحصاری عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در خاورمیانه، نکات ذیل را در خصوص خرید دستگاه و فیلتر اصل آکواجوی متذکر می گردد
30 ژانویه, 2018

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، اخیرا مشاهده شده است که افرادی متقلب و سودجو با سوء استفاده از شهرت و محبوبیت برند “آکواجوی” دست به تولید فیلترهای نامرغوب و غیر بهداشتی تصفیه آب زده و با برچسب جعلی آکواجوی ، این محصولات را در بازار به فروش می رسانند.

یکی از مدیران هیراب سان گفت: شرکت هیراب سان بعنوان نماینده ی انحصاری آکواجوی در ایران ، پیگیری حقوقی و قانونی این موضوع را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده است. وی افزود: ما همه ساله با پدیده های مشابه مواجه هستیم و همیشه برخورد شدید قانونی را در برنامه ی خود داشته ایم و نتیجه هم گرفته ایم.

هیراب سان از همه ی مشتریان و هموطنان گرامی تقاضا دارد ، با مشاهده ی چنین مواردی ، مراتب را سریعا به دفتر مرکزی شرکت هیراب سان اطلاع دهند و به این ترتیب ، گامی مثبت در جهت حفظ بهداشت و سلامتی سایر هموطنان و شهروندان بردارند.

 

 

 

از آنجا که استفاده از فیلترها و دستگاههای تقلبی می تواند صدمات جبران ناپذیری را به سلامتی شهروندان وارد کند، شرکت هیراب سان بعنوان نماینده انحصاری عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در خاورمیانه، نکات ذیل را در خصوص خرید دستگاه و فیلتر اصل آکواجوی متذکر می گردد:

  1. دستگاهها و فیلترهای اصل آکواجوی را فقط از نمایندگان مجاز شرکت هیراب سان در سراسر کشور خریداری نمایید. شما مشتری گرامی می توانید طی تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت در تهران، نسبت به شناسایی نمایندگان مجاز شرکت در منطقه خود اطمینان حاصل کنید.
  2. قبل از خرید دستگاه کلیه مشخصات مدل مورد نظر خود را از وب سایت ، کاتالوگها و سایر منابع اطلاع رسانی هیراب سان مطالعه بررسی نمایید.
  3. هنگام خرید دستگاه به علامت آکواجوی روی بسته بندی، بدنه دستگاه ، اتصالات دستگاه ، قطعات دستگاه و دفترچه راهنمای دستگاه دقت کنید.
  4. هنگام خرید فیلتر ، به برچسب های آبی رنگ آکواجوی روی فیلتر ، بسته بندی آبی رنگ محصول، و همچنین لوگوی حک شده ی آکواجوی روی فیلترها توجه فرمایید.
  5. هنگام دریافت دستگاههای تصفیه آب آکواجوی، برگه گارانتی دستگاه را با نشان شرکت هیراب سان از فروشنده بخواهید.
  6. چنانچه پس از گذشت یک ماه از خرید دستگاه، هیچگونه تماسی از شرکت هیراب سان با شما برقرار نشد، مراتب را هرچه سریعتر به دفتر مرکزی شرکت هیراب سان اطلاع دهید.

 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.