سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

فرماندار ویژه بروجرد: مشکل کمبود آب شرب در بروجرد در درازمدت ، جدی است.

فرماندار ویژه شهرستان بروجرد گفت : تامین آب شرب بروجرد تا 5 سال آینده بسیار مشکل خواهد شد. وی بر ضرورت احداث یک سد مخزنی در حوزه این شهرستان بعنوان راه حل رفع این مشکل تاکید کرد. منوچهر فراقی افزود: مشکل کمبود آب شرب مصرفی در شهر بروجرد برای دوره زمانی بلند مدت با توجه به خشکسالی های اخیر حدی و نیازمند توجه ویژه و کارشناسی مسئولان است. فراقی به بحران کم آبی در حدود 40 روستای بروجرد و مشکل کمبود آب در این روستاها در فصل تابستان و زمستان اشاره کرد. فرماندار ویژه بروجرد اظهار داشت: با توجه به خشکسالی های اخیر حدود 40 روستای شهرستان بروجرد در فصل بارش نیز با کمبود آب مواجه هستند و آب مورد نیاز و مصرفی این روستاها از طریق تانکر سیار تامین می شود.
19 آوریل, 2014

فرماندار ویژه شهرستان بروجرد گفت : تامین آب شرب بروجرد تا ۵ سال آینده بسیار مشکل خواهد شد. وی بر ضرورت احداث یک سد مخزنی در حوزه این شهرستان بعنوان راه حل رفع این مشکل تاکید کرد.

منوچهر فراقی افزود: مشکل کمبود آب شرب مصرفی در شهر بروجرد برای دوره زمانی بلند مدت با توجه به خشکسالی های اخیر حدی و نیازمند توجه ویژه و کارشناسی مسئولان است.

فراقی به بحران کم آبی در حدود ۴۰ روستای بروجرد و مشکل کمبود آب در این روستاها در فصل تابستان و زمستان اشاره کرد.

فرماندار ویژه بروجرد اظهار داشت: با توجه به خشکسالی های اخیر حدود ۴۰ روستای شهرستان بروجرد در فصل بارش نیز با کمبود آب مواجه هستند و آب مورد نیاز و مصرفی این روستاها از طریق تانکر سیار تامین می شود.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید