فرماندار: آب اردکان، کیفیت ندارد

یزد- ایرنا- فرماندار اردکان از بی کیفیتی آب شرب این شهرستان خبر داد و گفت: این موضوع باید پیگیری شود.
25 دسامبر, 2017

به گزارش ایرنا هادی مقیمی یکشنبه شب در نشست هم اندیشی با خبرنگاران و مدیران کانال های فضای مجازی افزود: مهمترین مساله در اردکان آب شرب و بهداشتی است و مردم این شهرستان با بی کیفیت ترین حالت ممکن از آن استفاده می کنند .
وی اضافه کرد: در این زمینه پیگیری های لازم را انجام خواهم داد و برای رفع این معضل مصمم هستم .
فرماندار اردکان با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه و مردم با همدلی و همگرایی می توانند با اولویت قرار دادن این مساله، کمک زیادی کنند تا مشکل حل شود اظهار کرد: هر گاه مردم در مساله ای ورود پیدا کرده اند به سرعت مشکل حل شده است.
مقیمی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد ۲ ساله فرمانداری اردکان پرداخت و تصریح کرد : درسال های گذشته رشد قابل توجهی در حوزه های صنعتی و اقتصادی در این شهرستان داشته ایم که حاصل تلاش همه مردم خوب فهیم اردکان و نیز اماده بودن بستر سرمایه گذاری در شهرستان بوده است .
وی گفت: این موفقیت ها مدیون پیگیری ها و تلاش ارزنده همه مسئولان استان و شهرستان است اما لازم است بیشتر به حوزه های اجتماعی ، فرهنگی ، هنری ، مسائل مختلف آسیب های اجتماعی ، زنان ، جوان و ورزش و حوزه های گردشگری بپردازیم.
فرماندار اردکان ادامه داد: درمدت چهار سال و نیم که از دولت تدبیر و امید گذشته است ، تقریبا سه برابر دولت گذشته اعتبار جذب کرده ایم، در سال های ۹۵ و ۹۶ تا کنون بیش از ۷۱ میلیارد تومان اعتبار جذب و در سال های ۹۳ و ۹۴نزدیک به همین مبلغ بوده وامیدواریم تا اخر سال به رقم بالاتری برسد .
مقیمی با بیان اینکه در زمان تصدی اینجانب در حوزه محیط زیست ، صنعت ، معدن و پژوهش کارهای مختلفی صورت گرفته است که توانسته ایم نارضایتی مردمی را تا حدی حل کنیم از جمله تعطیلی واحدهای صنعتی آلاینده که با نصب تجهیزات فیلتر زمینه فعالیتشان مهیا کرده ایم .
مقیمی با اشاره به اینکه در اعتبار ماده ۵۵ هم اواخر سال گذشته و سال جاری اعتبارات قابل توجهی را جذب کردیم و در حال توزیع می باشد گفت: تکمیل مخزن هوایی اردکان برای ما اهمیت حیاتی دارد که دنبال خواهم کرد و نیزساخت مخزن زمینی ، بهسازی بلوارها و توسعه زیر ساخت های اب رسانی به روستاها در دستور کار قرار دارد .

اردکان ۹۸ هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد واقع است.

منبع

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.