عملیات آبرسانی سیار در برخی از روستاهای شهرستان کرمانشاه

به گزارش خبرنگار ایرنا، بنا به اظهار فضل الله رنجبر(فرماندار کرمانشاه)، در جلسه بررسی مشکلات آبرسانی روستاهای تابعه شهرستان کرمانشاه: برای تامین آب شرب این روستاها 13 مجتمع آب رسانی در نظر گرفته شده است. وی افزود علاوه بر لزوم تکمیل شبکه لوله کشی آبرسانی در این مناطق،هم اکنون عملیات آبرسانی به 56 روستای شهرستان کرمانشاه به صورت سیار انجام می پذیرد. فرماندار کرمانشاه(فضل الله رنجبر) با اشاره به اینکه در حال حاضر 74.9 درصد روستاهای این شهرستان از نعمت آب سالم و گوارا برخوردار هستند، خاطرنشان کرد وجود انشعاب های غیرمجاز در روستاها از مهمترین مشکلات موجود در حوزه آبرسانی به شمار می رود و تاکنون یک هزار و 33 مورد انشعاب غیرمجاز شناسایی و 576 مورد آن مسدود شده است.
19 ژوئن, 2016

به گزارش خبرنگار ایرنا، بنا به اظهار فضل الله رنجبر(فرماندار کرمانشاه)، در جلسه بررسی مشکلات آبرسانی روستاهای تابعه شهرستان کرمانشاه: برای تامین آب شرب این روستاها ۱۳ مجتمع آب رسانی در نظر گرفته شده است.
وی افزود علاوه بر لزوم تکمیل شبکه لوله کشی آبرسانی در این مناطق،هم اکنون عملیات آبرسانی به ۵۶ روستای شهرستان کرمانشاه به صورت سیار انجام می پذیرد.
فرماندار کرمانشاه(فضل الله رنجبر) با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷۴٫۹ درصد روستاهای این شهرستان از نعمت آب سالم و گوارا برخوردار هستند، خاطرنشان کرد وجود انشعاب های غیرمجاز در روستاها از مهمترین مشکلات موجود در حوزه آبرسانی به شمار می رود و تاکنون یک هزار و ۳۳ مورد انشعاب غیرمجاز شناسایی و ۵۷۶ مورد آن مسدود شده است.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.