عدم وجود آب تصفیه شده و سالم در ۶۳ روستای کوهرنگ

آب تصفیه شده و سالم یکی از چالش های مردم روستاهای کوهرنگ است. کوهرنگ از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که بنا به گفته معاون بهداشت و درمان این شهرستان ، کل پوشش شبکه آب و فاضلاب در سطح این استان 50 درصد است. رشید طاهری نوشیدن آب سالم و تصفیه شده ، را یکی از نیازهای به حق مردم کوهرنگ دانست و اظهار داشت: از میان روستاهای شهرستان کوهرنگ ، 63 روستا فاقد آب تصفیه شده ی بهداشتی و سالم برای آشامیدن هستند. طاهری لوله کشی آب و ورود آب ها به مدار را راه حل مشکل آب بهداشتی آشامیدنی این روستاها دانست و از عدم وجود هرگونه شبکه بهینه سازی منابع و مخازن آبی در 87 روستای کوهرنگ خبر داد. به گفته ی این مقام مسئول ، از میان ...
7 ژوئن, 2014

آب تصفیه شده و سالم یکی از چالش های مردم روستاهای کوهرنگ است. کوهرنگ از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که بنا به گفته معاون بهداشت و درمان این شهرستان ، کل پوشش شبکه آب و فاضلاب در سطح این استان ۵۰ درصد است.
رشید طاهری نوشیدن آب سالم و تصفیه شده ، را یکی از نیازهای به حق مردم کوهرنگ دانست و اظهار داشت: از میان روستاهای شهرستان کوهرنگ ، ۶۳ روستا فاقد آب تصفیه شده ی بهداشتی و سالم برای آشامیدن هستند.
طاهری لوله کشی آب و ورود آب ها به مدار را راه حل مشکل آب بهداشتی آشامیدنی این روستاها دانست و از عدم وجود هرگونه شبکه بهینه سازی منابع و مخازن آبی در ۸۷ روستای کوهرنگ خبر داد.

به گفته ی این مقام مسئول ، از میان روستاهای کوهرنگ ، فقط ۵۸ روستا تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب روستایی هستند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.