سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

طوفان شن آلودگی هوای شهر اهواز را تشدید کرد

شبکه فرانس بیست و چهار در مصاحبه ای ، به موضوع گرد و غبار اخیر در هوای اهواز اشاره کرد و افزود پیش از این اتفاق ناگوار نیز شهر اهواز به دلیل داشتن پالایشگاه های نفتی یکی از چند شهر آلوده جهان بوده است ، اما در این روزها طوفان شن نیز به مشکلات آلودگی هوای این شهر افزوده شده است و هوای آن را آلوده تر کرده است به طوری که به دلیل وجود ریزگردها در سرتاسر شهر ، عملاً تنفس غیر ممکن شده است . این شبکه افزود : ساکنان اهواز در خصوص آلودگی هوا به منظور درخواست حق تنفس در بخشهایی از شهر تجمع کردند و تا زمانی که این شرایط در شهر پابرجاست عبور و مرور مردم در این شهر با ماسک های ضد آلودگی امکان پذیر ...
3 مارس, 2015

شبکه فرانس بیست و چهار در مصاحبه ای ، به موضوع گرد و غبار اخیر در هوای اهواز اشاره کرد و افزود پیش از این اتفاق ناگوار نیز شهر اهواز به دلیل داشتن پالایشگاه های نفتی یکی از چند شهر آلوده جهان بوده است ، اما در این روزها طوفان شن نیز به مشکلات آلودگی هوای این شهر افزوده شده است و هوای آن را آلوده تر کرده است به طوری که به دلیل وجود ریزگردها در سرتاسر شهر ، عملاً تنفس غیر ممکن شده است .

این شبکه افزود : ساکنان اهواز در خصوص آلودگی هوا به منظور درخواست حق تنفس در بخشهایی از شهر تجمع کردند و تا زمانی که این شرایط در شهر پابرجاست عبور و مرور مردم در این شهر با ماسک های ضد آلودگی امکان پذیر می باشد .

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید