سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه قزوین عرضه می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در شهرستان قزوین برگزار می گردد .جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ سوم شهریور ماه لغایت ششم شهریور ماه سال 94 واقع در قزوین- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 15 الی 21 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی ،که مابین سالن A وB واقع شده است بازدید بعمل آورند .
24 آگوست, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در شهرستان قزوین برگزار می گردد .
جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ سوم شهریور ماه لغایت ششم شهریور ماه سال ۹۴ واقع در قزوین- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی ،که مابین سالن A وB واقع شده است بازدید بعمل آورند .

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید