در لرستان ۴۸ روستای بالای ۲۰ خانوار فاقد آب آشامیدنی هستند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان به گفته مدیر عامل شرکت آبفار لرستان۲ هزار و ۸۸۸ روستای استان لرستان دارای آب هستند و در حال حاضر ۷۶۲ روستا که عمدتا زیر ۲۰ خانوار می باشند و ۴۸ روستای بالای ۲۰ خانوار در استان لرستان فاقد آب شرب هستند. کاکاوند(مدیرعامل شرکت آبفار لرستان) با اشاره به اینکه شاخص بهره مندی از آب آشامیدنی در استان ۸۱ درصد می باشد افزود: شاخص بهره مندی آب مصرفی در کشور ۸۷ درصد است که در این زمینه رتبه خوبی داریم. به گفته وی تنها ۴۰ درصد از مطالبات این شرکت وصول شده است و ۶۰ درصد از مردم بدهی های خود را نمی پردازند. کاکاوند اظهار داشت از آنجاییکه حدود ۴۰ درصد از تاسیسات این شرکت عمری بیش از ۳۰ سال دارند، ...
17 نوامبر, 2015

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان به گفته مدیر عامل شرکت آبفار لرستان۲ هزار و ۸۸۸ روستای استان لرستان دارای آب هستند و در حال حاضر ۷۶۲ روستا که عمدتا زیر ۲۰ خانوار می باشند و ۴۸ روستای بالای ۲۰ خانوار در استان لرستان فاقد آب شرب هستند.
کاکاوند(مدیرعامل شرکت آبفار لرستان) با اشاره به اینکه شاخص بهره مندی از آب آشامیدنی در استان ۸۱ درصد می باشد افزود: شاخص بهره مندی آب مصرفی در کشور ۸۷ درصد است که در این زمینه رتبه خوبی داریم.
به گفته وی تنها ۴۰ درصد از مطالبات این شرکت وصول شده است و ۶۰ درصد از مردم بدهی های خود را نمی پردازند.
کاکاوند اظهار داشت از آنجاییکه حدود ۴۰ درصد از تاسیسات این شرکت عمری بیش از ۳۰ سال دارند، از نمایندگان درخواست داریم اعتبارات ویژه ای جهت تعمیر و بازسازی شبکه های فرسوده روستایی در نظر بگیرند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.