در صورت تشدید آلودگی هوا ، ساعت کار در تهران تغییر می کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسین هاشمی در حاشیه نشست استاندار با ائمه جمعه تهران درباره آلودگی هوای تهران گفت: این تصمیمات براساس سیاست‌هایی که در گذشته اعمال می‌شده اتخاذ می‌شود چرا که موضوعی نیست که هر لحظه بتوان در مورد آن تصمیم گرفت بلکه براساس تجربه‌ای که در گذشته صورت گرفته تصمیمات اعلام خواهد شد. استاندار تهران درباره تردد خودروهای فرسوده در پایتخت که به عنوان یکی از آلاینده‌های اصلی هوای تهران است نیز پاسخ داد: تا زمانی که حاکمیت در رابطه با تعویض خودروهای فرسوده تصمیم نگیرد 3.5 تا چهار میلیون خودروی فرسوده در تهران تردد خواهند کرد. وی با اشاره به این که هیات وزیران ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده دولتی را اخیرا مصوب و ابلاغ کرده است گفت: تا زمانی که این خودروهای فرسوده از رده خارج نشوند مشکل همچنان ...
10 اکتبر, 2013

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسین هاشمی در حاشیه نشست استاندار با ائمه جمعه تهران درباره آلودگی هوای تهران گفت: این تصمیمات براساس سیاست‌هایی که در گذشته اعمال می‌شده اتخاذ می‌شود چرا که موضوعی نیست که هر لحظه بتوان در مورد آن تصمیم گرفت بلکه براساس تجربه‌ای که در گذشته صورت گرفته تصمیمات اعلام خواهد شد.

استاندار تهران درباره تردد خودروهای فرسوده در پایتخت که به عنوان یکی از آلاینده‌های اصلی هوای تهران است نیز پاسخ داد: تا زمانی که حاکمیت در رابطه با تعویض خودروهای فرسوده تصمیم نگیرد ۳٫۵ تا چهار میلیون خودروی فرسوده در تهران تردد خواهند کرد.

وی با اشاره به این که هیات وزیران ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده دولتی را اخیرا مصوب و ابلاغ کرده است گفت: تا زمانی که این خودروهای فرسوده از رده خارج نشوند مشکل همچنان به وقت خود باقی است.

وی درباره بازگرداندن سرویس ادارات نیز اظهار کرد: به تمام ادارات تفویض اختیار شده و با توجه به اینکه دستگاه‌های دولتی دارای امکاناتی هستند می‌توانند براساس امکاناتی که دارند در این باره تصمیم‌گیری کنند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.