سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

درخواست از خیرین گیلانی برای تامین آب شرب روستاها

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از خیرین خواست تا در تامین آب شرب روستاها مشارکت کنند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه گیلان، محمدعلی فرّامینی امروز در جلسه آبفار گیلان با بیان اینکه اجرای طرح‌های تامین و تقویت آب شرب در روستاهای این استان با توجه به اقلیم و شرایط جغرافیایی آن، هزینه بر و دشوار است، گفت: از همه خیرین و نیکوکاران استان تقاضا دارم تا در امر آبرسانی به روستاها و تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاییان یاریگر ما باشند. وی اضافه کرد: با توجه به کاهش تخصیص اعتبارات عمرانی در سال‌های اخیر، بی شک برای رشد و توسعه روستاها در بخش های مختلف، مشارکت خیرین بسیار تاثیرگذار است. وی مشارکت افراد نیکوکار و خیّر در بحث آبرسانی به روستاها را مهم عنوان کرد و گفت: خیرین از ...
6 آوریل, 2014

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از خیرین خواست تا در تامین آب شرب روستاها مشارکت کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه گیلان، محمدعلی فرّامینی امروز در جلسه آبفار گیلان با بیان اینکه اجرای طرح‌های تامین و تقویت آب شرب در روستاهای این استان با توجه به اقلیم و شرایط جغرافیایی آن، هزینه بر و دشوار است، گفت: از همه خیرین و نیکوکاران استان تقاضا دارم تا در امر آبرسانی به روستاها و تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاییان یاریگر ما باشند.

وی اضافه کرد: با توجه به کاهش تخصیص اعتبارات عمرانی در سال‌های اخیر، بی شک برای رشد و توسعه روستاها در بخش های مختلف، مشارکت خیرین بسیار تاثیرگذار است.

وی مشارکت افراد نیکوکار و خیّر در بحث آبرسانی به روستاها را مهم عنوان کرد و گفت: خیرین از طریق اهدای زمین و مشارکت در خرید امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تاسیسات آبرسانی می‌توانند در امر تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاییان مشارکت کنند و باقیات و صالحاتی را برای خود به یادگار بگذارند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید