بیرجندی ها همچنان در انتظار آب شیرین!

بیرجند - خبرگزاری مهر: نوشیدن یک جرعه آب شیرین برای بیرجندی های آروز شده است و به رغم وعده های مسئولان در دوسال گذشته برای افتتاح پروژه تصفیه خانه آب این شهر هنوز زمان قطعی افتتاح مشخص نیست و تحقق رویای مردم به اما و اگرها گره خورده است. به گزارش خبرنگار مهر، این روزها برای خیلی از مردم کشور ما باز کردن شیر آب و نوش جان کردن آبی گوارا اتفاقی کاملاً طبیعی به نظر می ‌رسد؛ اما هستند شهروندانی در این مرز و بوم که در حسرت نوشیدن یک جرعه آب سالم، بی ‌بو و بدون طعم هستند. روزانه تعداد زيادي از شهروندان بيرجند براي تهيه آب آشاميدني با کيفيت در تکاپو هستند، ظرف هاي بزرگ خالي آب در خودروها، روي موتورها يا در دست افراد گویای این است که ...
13 آگوست, 2013

بیرجند – خبرگزاری مهر: نوشیدن یک جرعه آب شیرین برای بیرجندی های آروز شده است و به رغم وعده های مسئولان در دوسال گذشته برای افتتاح پروژه تصفیه خانه آب این شهر هنوز زمان قطعی افتتاح مشخص نیست و تحقق رویای مردم به اما و اگرها گره خورده است.
به گزارش خبرنگار مهر، این روزها برای خیلی از مردم کشور ما باز کردن شیر آب و نوش جان کردن آبی گوارا اتفاقی کاملاً طبیعی به نظر می ‌رسد؛ اما هستند شهروندانی در این مرز و بوم که در حسرت نوشیدن یک جرعه آب سالم، بی ‌بو و بدون طعم هستند.
روزانه تعداد زيادي از شهروندان بيرجند براي تهيه آب آشاميدني با کيفيت در تکاپو هستند، ظرف هاي بزرگ خالي آب در خودروها، روي موتورها يا در دست افراد گویای این است که دیگر خیلی از شهروندان سراغ آب لوله کشي نمي روند و براي تامين آب آشاميدني دچار زحمت مي شوند.
به گزارش مهر شش سالی می شود که مردم بیرجند منتظر افتتاح تصفیه خانه آب هستند و دوسالی هم هست که مسئولان وعده افتتاح این تصفیه خانه را می دهند اما دريغ از يک قطره آب شيرين!
آخرین باری که خوشحال شدیم گزارش مهر در خصوص وعده های محقق نشده مسئولان نتیجه داده اواخر اردیبهشت ماه بود که مسئولان آب منطقه ای خراسان جنوبی قول تحقق افتتاح این تصفیه خانه را در فاز اول تا پایان خرداد ماه امسال دادند اما خرداد که هیچ تیر و مرداد هم گذشت بازهم خبری از افتتاح نشد و این وعده ها همچنان ادامه دارد.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.