اهواز| سال آینده ۵ تصفیه‌خانه آب وارد مدار بهره‌برداری می‌شود

مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: در بحث توسعه ۵ تصفیه خانه با توجه به پیشرفت فیزیکی مناسب تلاش می‌کنیم در سال ۹۸ این تصفیه خانه‌ها یک به یک وارد مدار بهره برداری شوند.
16 فوریه, 2019

مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: در بحث توسعه ۵ تصفیه خانه با توجه به پیشرفت فیزیکی مناسب تلاش می‌کنیم در سال ۹۸ این تصفیه خانه‌ها یک به یک وارد مدار بهره برداری شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، صادق حقیقی پور امروز در گردهمایی مهندسین و متخصصین شرکت آب و فاضلاب خوزستان اظهار داشت: پروژه‌های آب و فاضلاب خوزستان باید با روحیه بسیجی اجرایی شوند و تمام تلاش ما رضایتمندی مردم عزیز از اقدمات در حال انجام است.

وی افزود: ما در بحران های خشکسالی در آبادان و خرمشهر با همین روحیه بسیجی توانستیم در کوتاه ترین زمان بحران کم آبی را حل کنیم، شاهد بودیم که همه پرسنل شبانه روزی تلاش می‌کردند تا بحران کمبود آب برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی در نمایشگاه مشهد معرفی می گردند. به اطلاع می رساند، این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۴الی ۲۲ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی  بازدید بعمل آورند.


لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.