۲۲۰ انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای ایلام جمع آوری شد

ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون220 انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای این استان شناسایی و قطع شده است. نورالله تیموری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با هماهنگی بعمل آمده اکیپ شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز و شناسایی مشترکان پرمصرف در مناطق روستایی راه اندازی شده است. وی افزود: این اکیپ ها در گشت های مستمر خود موفق به شناسایی تعدادی انشعاب غیرمجاز در سطح روستاهای استان شدند که این انشعابات غیر مجاز بلافاصله قطع شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام با اشاره به انشعاب های غیر مجاز آب در سطح استان و ...
8 جولای, 2017

ایرنا – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۲۲۰ انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای این استان شناسایی و قطع شده است.

نورالله تیموری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با هماهنگی بعمل آمده اکیپ شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز و شناسایی مشترکان پرمصرف در مناطق روستایی راه اندازی شده است.
وی افزود: این اکیپ ها در گشت های مستمر خود موفق به شناسایی تعدادی انشعاب غیرمجاز در سطح روستاهای استان شدند که این انشعابات غیر مجاز بلافاصله قطع شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام با اشاره به انشعاب های غیر مجاز آب در سطح استان و عزم این شرکت برای برخورد با متخلفان یادآور شد: انشعاب غیرمجاز و اسراف آب شرب در روستاها موجب افت فشار و قطعی های مکرر در این مناطق می شود.
تیموری تاکید کرد: روستاییان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در مصرف آب و انشعاب غیرمجاز با شماره تماس گویای ۱۵۲۳ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۶۱۸۴۶۴۶۴۶ مورد تخلف را به اطلاع این شرکت برسانند تا ماموران مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنند.
وی با تاکید بر رعایت الگوی مصرف آب بخصوص در فصل گرما توسط مشترکان روستایی گفت: هم اینک آبرسانی به ۵۶ روستا به صورت سیار انجام می شود که در پیک مصرف و فصل گرما این تعداد تا ۱۰۰ روستا نیز افزایش می یابد.
تیموری اضافه کرد: با توجه به فصل گرما تا کنون در تامین آب شرب روستاییان با مشکل جدی مواجه نشده‌ایم، از روستائیان درخواست داریم با آبداران همکاری و مساعدت بیشتری داشته باشند تا تابستان را بدون قطع آب سپری کنیم.
به گزارش ایرنا، تعداد کل مشترکان آب روستایی استان ۴۵ هزار و ۵۴۴ مشترک است که از این شمار، ۸۸۵ را مشترکان عمومی و ادارات، یک هزار و ۵۸۷ را مشترکان تجاری و صنعتی و ۴۳ هزار و ۹۹ مشترک را بخش مسکونی تشکیل داده است.
منابع تامین آب روستایی ایلام ۱۶۶ منبع است که ۱۰۵ مورد آن را چشمه ها و ۶۱ مورد را چاه و قنات تشکیل داده است.

خبر اصلی را در اینجا بخوانید.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.