افزایش ۸ درصدی مصرف آب در استان ایلام

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از افزایش هشت درصدی مصرف آب در استان ایلام خبر داد. داراب بیرنوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل دمای بالای هوا و گرمای بیش از حد در استان شاهد افزایش مصرف آب در استان ایلام هستیم. وی گفت: در این مدت شاهد افزایش هشت درصدی در مصرف آب نسبت به مشابه سال قبل هستیم که نیاز است مردم در ارتباط به آب صرفه جویی کنند. هادی شیرخانی مدیر عامل شرکت برق استان ایلام نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: میزان استفاده استان در مصرف برق، ۳۴۰ مگاوات در روز است که این میزان به ۳۴۲ مگاوات یعنی عبور از خط قرمز رسیده است. وی افزود: احتمال خاموشی در استان ایلام نیز وجود دارد. خبر اصلی را در اینجا ...
12 جولای, 2017

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از افزایش هشت درصدی مصرف آب در استان ایلام خبر داد.

داراب بیرنوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل دمای بالای هوا و گرمای بیش از حد در استان شاهد افزایش مصرف آب در استان ایلام هستیم.

وی گفت: در این مدت شاهد افزایش هشت درصدی در مصرف آب نسبت به مشابه سال قبل هستیم که نیاز است مردم در ارتباط به آب صرفه جویی کنند.

هادی شیرخانی مدیر عامل شرکت برق استان ایلام نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: میزان استفاده استان در مصرف برق، ۳۴۰ مگاوات در روز است که این میزان به ۳۴۲ مگاوات یعنی عبور از خط قرمز رسیده است.

وی افزود: احتمال خاموشی در استان ایلام نیز وجود دارد.

خبر اصلی را در اینجا بخوانید.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.