اصلاح و تعویض ۱۱۰۰ متر خط اصلی شبکه توزیع آب در یاسوج

به گزارش  روابط عمومی شرکت هیراب سان   به نقل از خبرنگار مهر، قاسم قلندری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قدیمی بودن و فرسودگی شبکه، عملیات اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شهر یاسوج در مناطق مختلف و با توجه به میزان اعتبارات تامین شده در حال انجام است. قلندری همچنین از تعویض لوله ۳ اینچ فلزی منطقه  سرآبتاوه تا موردراز  خبر داد و گفت: با  تعویض این لوله فلزی، بیش از ۷۰۰ متر لوله پلی اتیلن جایگزین آن شد.   وی افزود: با انجام این عملیات علاوه بر کاهش شکستگی این خط، افت فشار موجود در شبکه نیز  برطرف  شد. مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت:  اصلاح و مرمت بیش از ۴۰۰ متر  خط لوله ۵ اینچ در ...
16 آگوست, 2017

به گزارش  روابط عمومی شرکت هیراب سان   به نقل از خبرنگار مهر، قاسم قلندری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قدیمی بودن و فرسودگی شبکه، عملیات اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شهر یاسوج در مناطق مختلف و با توجه به میزان اعتبارات تامین شده در حال انجام است.

قلندری همچنین از تعویض لوله ۳ اینچ فلزی منطقه  سرآبتاوه تا موردراز  خبر داد و گفت: با  تعویض این لوله فلزی، بیش از ۷۰۰ متر لوله پلی اتیلن جایگزین آن شد.

 

وی افزود: با انجام این عملیات علاوه بر کاهش شکستگی این خط، افت فشار موجود در شبکه نیز  برطرف  شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت:  اصلاح و مرمت بیش از ۴۰۰ متر  خط لوله ۵ اینچ در منطقه امامت یاسوج  نیز انجام شد و این میزان اصلاح شبکه در مناطق امامت یک تا ۱۲ یاسوج عملیاتی شد.

قلندری با بیان اینکه این میزان اصلاح شبکه طی ماه جاری انجام گرفت، تصریح کرد: عملیات اصلاح شبکه توزیع آب شرب به صورت مداوم در حال انجام  است.

منبع 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.