سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

اصلاح و تعویض ۱۱۰۰ متر خط اصلی شبکه توزیع آب در یاسوج

به گزارش  روابط عمومی شرکت هیراب سان   به نقل از خبرنگار مهر، قاسم قلندری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قدیمی بودن و فرسودگی شبکه، عملیات اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شهر یاسوج در مناطق مختلف و با توجه به میزان اعتبارات تامین شده در حال انجام است. قلندری همچنین از تعویض لوله ۳ اینچ فلزی منطقه  سرآبتاوه تا موردراز  خبر داد و گفت: با  تعویض این لوله فلزی، بیش از ۷۰۰ متر لوله پلی اتیلن جایگزین آن شد.   وی افزود: با انجام این عملیات علاوه بر کاهش شکستگی این خط، افت فشار موجود در شبکه نیز  برطرف  شد. مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت:  اصلاح و مرمت بیش از ۴۰۰ متر  خط لوله ۵ اینچ در ...
16 آگوست, 2017

به گزارش  روابط عمومی شرکت هیراب سان   به نقل از خبرنگار مهر، قاسم قلندری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قدیمی بودن و فرسودگی شبکه، عملیات اصلاح و مرمت شبکه توزیع آب شهر یاسوج در مناطق مختلف و با توجه به میزان اعتبارات تامین شده در حال انجام است.

قلندری همچنین از تعویض لوله ۳ اینچ فلزی منطقه  سرآبتاوه تا موردراز  خبر داد و گفت: با  تعویض این لوله فلزی، بیش از ۷۰۰ متر لوله پلی اتیلن جایگزین آن شد.

 

وی افزود: با انجام این عملیات علاوه بر کاهش شکستگی این خط، افت فشار موجود در شبکه نیز  برطرف  شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت:  اصلاح و مرمت بیش از ۴۰۰ متر  خط لوله ۵ اینچ در منطقه امامت یاسوج  نیز انجام شد و این میزان اصلاح شبکه در مناطق امامت یک تا ۱۲ یاسوج عملیاتی شد.

قلندری با بیان اینکه این میزان اصلاح شبکه طی ماه جاری انجام گرفت، تصریح کرد: عملیات اصلاح شبکه توزیع آب شرب به صورت مداوم در حال انجام  است.

منبع 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید