سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

استقرار سیستم‌های تصفیه سیار برای رفع مشکل کدورت آب

وزیر نیرو صبح امروز (یکشنبه) وارد کرمانشاه شد تا از آخرین وضعیت تاسیسات آب و برق مناطق زلزله زده بازدید کند.
19 نوامبر, 2017

به گزارش ایسنا، رضا اردکانیان در حاشیه بازدید از تصفیه خانه سرآب گرم سرپل ذهاب با تاکید بر اینکه آب و برق مناطق زلزله زده در شرایط مناسبی است، گفت: پس از وقوع زلزله بیش از ۱۳ شهر و بیش از ۴۸۰ روستای منطقه تحت تاثیر قرار گرفته بود که به همین دلیل تخریب های وسیعی به تاسیسات آب و برق، نیروگاه ها، پست های توزیع، ایستگاه های پمپاژ، منابع آب و شبکه های شهری منطقه نیز وارد شده بود.

به گفته وی، با تلاش شبانه‌روزی سازمان‌های مستقر در کرمانشاه و استان‌های معین شرایط آب و برق منطقه به وضعیت مناسبی رسیده است و تاکنون چهار هزار چادر در نقاط مختلف برق دار شده است.

اردکانیان ادامه داد: با توجه به اینکه آب مناطقی همچون سرپل ذهاب از چشمه تامین می شود، به علت بروز پس لرزهای متعدد شاهد کدورت آب در برخی از نقاط هستیم که با استقرار سیستم های تصفیه سیار در حال رفع مشکل کدورت آب هستیم.   آبی که در شبکه در اختیار مردم قرار می گیرد آب مطمئن و با کیفیت است. در نقاطی هم که آب از استاندار لازم برخوردار نباشد آب به صورت بسته بندی توزیع می شود.

وزیر نیرو ادامه داد: دستگاه های تحت پوشش وزارت نیرو در صنعت آب و برق در همکاری نزدیک با سازمان های تصمیم گیرنده در تلاش هستند خدمات و سرویس های لازم مردم مناطق زلزله زده را به شکل مناسبی ارائه کنند.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو صبح امروز به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه وارد فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

بازدید از پست های فوق توزیع، تصفیه خانه، ایستگاه پمپاژ، تاسیسات برق و آب رسانی به روستاها از جمله برنامه های سفر وزیر نیرو به مناطق زلزله زده خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل توانیر و مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو نیز در این سفر یک روزه به همراه وزیر نیرو در مناطق زلزله زده حضور دارند.

وزیر نیرو که صبح امروز وارد استان کرمانشاه شده است، در بدو ورود به استان راهی شهرستان سرپل ذهاب شد

منبع

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید