سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

اردبیل|راه‌اندازی فاز دوم تصفیه‌خانه آب شرب اردبیل تسریع می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با توجه به این که مشکل کمبود آب جدی است نیاز است اقدامات لازم برای مدیریت منابع و مصارف آب شرب با اهتمام ویژه انجام گیرد‌.
20 آوریل, 2018

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه شورای حفاظت منابع، مجاری و تاسیسات آبی استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به این که مشکل کمبود آب جدی است نیاز است اقدامات لازم برای مدیریت منابع و مصارف آب شرب با اهتمام ویژه انجام گیرد‌.

وی ا فزود: برنامه‌ریزی دستگاه‌های ذی‌ربط برای اجرای برنامه‌های اصلاح و تغییر سیستم‌های آبیاری کشاورزی با هدف کاهش مصرف آب این بخش و افزودن آن به تامین آب شرب انجام گیرد و به همین منظور نیاز است تامین آب شرب اردبیل در کوتاه مدت و بلند مدت با تامین آب از منابع آبی مختلف طراحی و در برنامه‌ریزی و اجرا قرار گیرد.

استاندار اردبیل گفت: انتظار می‌رود صدا و سیما و رسانه‌های استان اطلاع‌رسانی مناسب و آموزش همگانی را مورد توجه قرار دهند تا با مدیریت صحیح مصرف با بحران کمبود آب روبه‌رو نشویم.

بهنامجو با بیان این که باید سیمای کلی آبرسانی به روستاها ترسیم و  گزارش شود تصریح کرد: نیاز است تکمیل و راه‌اندازی فاز دوم تصفیه خانه آب شرب اردبیل تسریع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: نقش رسانه ملی در تقویت و توسعه ورزش استان بسیار مهم و اثرگذار است و باید پیست آلوارس به عنوان ظرفیت مهم ورزشی و گردشگری استان با حمایت از سرمایه‌گذار مورد توجه مسئولان ورزش استان قرار گیرد.

علی نواداد افزود: باید ارتقای جایگاه ورزش استان و توسعه ورزش‌های همگانی نیز با بهره‌گیری از همه ظرفیت استان در برنامه‌ریزی ورزشی استان قرار گیرد.

 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید