اردبیل|راه‌اندازی فاز دوم تصفیه‌خانه آب شرب اردبیل تسریع می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با توجه به این که مشکل کمبود آب جدی است نیاز است اقدامات لازم برای مدیریت منابع و مصارف آب شرب با اهتمام ویژه انجام گیرد‌.
20 آوریل, 2018

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه شورای حفاظت منابع، مجاری و تاسیسات آبی استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به این که مشکل کمبود آب جدی است نیاز است اقدامات لازم برای مدیریت منابع و مصارف آب شرب با اهتمام ویژه انجام گیرد‌.

وی ا فزود: برنامه‌ریزی دستگاه‌های ذی‌ربط برای اجرای برنامه‌های اصلاح و تغییر سیستم‌های آبیاری کشاورزی با هدف کاهش مصرف آب این بخش و افزودن آن به تامین آب شرب انجام گیرد و به همین منظور نیاز است تامین آب شرب اردبیل در کوتاه مدت و بلند مدت با تامین آب از منابع آبی مختلف طراحی و در برنامه‌ریزی و اجرا قرار گیرد.

استاندار اردبیل گفت: انتظار می‌رود صدا و سیما و رسانه‌های استان اطلاع‌رسانی مناسب و آموزش همگانی را مورد توجه قرار دهند تا با مدیریت صحیح مصرف با بحران کمبود آب روبه‌رو نشویم.

بهنامجو با بیان این که باید سیمای کلی آبرسانی به روستاها ترسیم و  گزارش شود تصریح کرد: نیاز است تکمیل و راه‌اندازی فاز دوم تصفیه خانه آب شرب اردبیل تسریع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: نقش رسانه ملی در تقویت و توسعه ورزش استان بسیار مهم و اثرگذار است و باید پیست آلوارس به عنوان ظرفیت مهم ورزشی و گردشگری استان با حمایت از سرمایه‌گذار مورد توجه مسئولان ورزش استان قرار گیرد.

علی نواداد افزود: باید ارتقای جایگاه ورزش استان و توسعه ورزش‌های همگانی نیز با بهره‌گیری از همه ظرفیت استان در برنامه‌ریزی ورزشی استان قرار گیرد.

 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.