آکواجوی اسپانسر برگزاری فستیوال کودک و خانواده در قزوین شد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان فستیوال بزرگ کودک و خانواده با حضور شخصیت های شاد و مشهور تلویزیونی(پنگول،کلاه قرمزی،داود منفرد و هومن حاج عبدالهی)به همراه برنامه مهیج آکروبات در شهر قزوین برگزار می گردد . به اطلاع می رساند، به دنبال برگزاری این مراسم مهیج ،برای دارندگان بلیط فستیوال 5% تخفیف خرید دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی اعمال می گردد و برای مشتریان سابق تصفیه آب خانگی آکواجوی شامل 5% تخفیف خرید بلیط فستیوال و 5% برای خرید مجدد دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی در نظر گرفته شده است. همچنین به 3 نفر از برندگان مسابقه فستیوال از سوی نمایندگی مجاز آکواجوی جوایز نفیس به شرح ذیل در نظر گرفته شده است : • بن خرید 000،000، 2 ریالی • بن خرید 000،000، 3 ریالی • یک دستگاه جاروبرقی آکواجوی کمال تشکر و امتنان ...
8 اکتبر, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان فستیوال بزرگ کودک و خانواده با حضور شخصیت های شاد و مشهور تلویزیونی(پنگول،کلاه قرمزی،داود منفرد و هومن حاج عبدالهی)به همراه برنامه مهیج آکروبات در شهر قزوین برگزار می گردد .
به اطلاع می رساند، به دنبال برگزاری این مراسم مهیج ،برای دارندگان بلیط فستیوال ۵% تخفیف خرید دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی اعمال می گردد و برای مشتریان سابق تصفیه آب خانگی آکواجوی شامل ۵% تخفیف خرید بلیط فستیوال و ۵% برای خرید مجدد دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی در نظر گرفته شده است.
همچنین به ۳ نفر از برندگان مسابقه فستیوال از سوی نمایندگی مجاز آکواجوی جوایز نفیس به شرح ذیل در نظر گرفته شده است :
• بن خرید ۰۰۰،۰۰۰، ۲ ریالی
• بن خرید ۰۰۰،۰۰۰، ۳ ریالی
• یک دستگاه جاروبرقی
آکواجوی کمال تشکر و امتنان و تقدیر خود را به پاس مشارکت ارزشمند هموطنان قزوینی در فستیوال بزرگ کودک و خانواده ابراز می دارد.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.