آغاز کنفرانس ملی هیدرولوژی آب با حضور ابتکار در شهرکرد

دومین کنفرانس ملی هیدرولوژی آب ایران صبح سه شنبه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد. به گزارش ایرنا، هیدرولوژی و مدیریت منابع آب، هیدرولوژی و انتقال آب بین حوضه ای، هواشناسی و تغییر اقلیم، سیلاب و خشکسالی، مدلسازی در هیدرولوژی، هیدرولوژی شهری و ترابری، کشاورزی و محیط زیست، برف و اقتصاد آب، هیدرولوژی و آبخیزداری از محورهای این کنفرانس 2 روزه است. دبیر جشنواره این کنفرانس در این آیین گفت: 486 مقاله به این همایش ارسال شده که از این تعداد 362 مقاله برای ارائه در این کنفرانس علمی پذیرفته شده که 80 مقاله شفاهی و ...
11 جولای, 2017

دومین کنفرانس ملی هیدرولوژی آب ایران صبح سه شنبه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، هیدرولوژی و مدیریت منابع آب، هیدرولوژی و انتقال آب بین حوضه ای، هواشناسی و تغییر اقلیم، سیلاب و خشکسالی، مدلسازی در هیدرولوژی، هیدرولوژی شهری و ترابری، کشاورزی و محیط زیست، برف و اقتصاد آب، هیدرولوژی و آبخیزداری از محورهای این کنفرانس ۲ روزه است.
دبیر جشنواره این کنفرانس در این آیین گفت: ۴۸۶ مقاله به این همایش ارسال شده که از این تعداد ۳۶۲ مقاله برای ارائه در این کنفرانس علمی پذیرفته شده که ۸۰ مقاله شفاهی و مابقی درقالب پوستر ارائه می شود.
رسول میرعباسی تصریح کرد: فراخوان ارسال مقاله از اسفند سال گذشته آغاز شد و تا پایان خرداد امسال ادامه یافت.
هیدرولوژی، علمی است که در آن پیدایش، خواص و شکل حرکت و گردش آب در طبیعت بررسی می شود.
این کنفرانس به همت انجمن علمی هیدرولوژی ایران و با همکاری دانشگاه تهران، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، پایگاه استنادی جهان اسلام، استانداری چهارمحال و بختیاری، شرکت آب منطقه ای، اداره کل منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب و سازمان محیط زیست استان روزهای ۲۰ و ۲۱ تیرماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.

خبر اصلی را در اینجا بخوانید.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.