سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

آغاز کنفرانس ملی هیدرولوژی آب با حضور ابتکار در شهرکرد

دومین کنفرانس ملی هیدرولوژی آب ایران صبح سه شنبه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد. به گزارش ایرنا، هیدرولوژی و مدیریت منابع آب، هیدرولوژی و انتقال آب بین حوضه ای، هواشناسی و تغییر اقلیم، سیلاب و خشکسالی، مدلسازی در هیدرولوژی، هیدرولوژی شهری و ترابری، کشاورزی و محیط زیست، برف و اقتصاد آب، هیدرولوژی و آبخیزداری از محورهای این کنفرانس 2 روزه است. دبیر جشنواره این کنفرانس در این آیین گفت: 486 مقاله به این همایش ارسال شده که از این تعداد 362 مقاله برای ارائه در این کنفرانس علمی پذیرفته شده که 80 مقاله شفاهی و ...
11 جولای, 2017

دومین کنفرانس ملی هیدرولوژی آب ایران صبح سه شنبه با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، هیدرولوژی و مدیریت منابع آب، هیدرولوژی و انتقال آب بین حوضه ای، هواشناسی و تغییر اقلیم، سیلاب و خشکسالی، مدلسازی در هیدرولوژی، هیدرولوژی شهری و ترابری، کشاورزی و محیط زیست، برف و اقتصاد آب، هیدرولوژی و آبخیزداری از محورهای این کنفرانس ۲ روزه است.
دبیر جشنواره این کنفرانس در این آیین گفت: ۴۸۶ مقاله به این همایش ارسال شده که از این تعداد ۳۶۲ مقاله برای ارائه در این کنفرانس علمی پذیرفته شده که ۸۰ مقاله شفاهی و مابقی درقالب پوستر ارائه می شود.
رسول میرعباسی تصریح کرد: فراخوان ارسال مقاله از اسفند سال گذشته آغاز شد و تا پایان خرداد امسال ادامه یافت.
هیدرولوژی، علمی است که در آن پیدایش، خواص و شکل حرکت و گردش آب در طبیعت بررسی می شود.
این کنفرانس به همت انجمن علمی هیدرولوژی ایران و با همکاری دانشگاه تهران، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، پایگاه استنادی جهان اسلام، استانداری چهارمحال و بختیاری، شرکت آب منطقه ای، اداره کل منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب و سازمان محیط زیست استان روزهای ۲۰ و ۲۱ تیرماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.

خبر اصلی را در اینجا بخوانید.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید