آخرین جزئیات مسمومیت ۲۰۰ نفر به دلیل مصرف آب آلوده در چهارمحال و بختیاری

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در ارتباط با آخرین وضعیت مسمومین دهستان دیناران در شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری، گفت: 200 نفر به دلیل مسمومیت با آب آلوده در این منطقه دچار مسمومیت شده‌اند. وی افزود: همه این افراد به بیمارستان امام رضا (ع) اردل مراجعه کرده و 169 نفر از آنها درمان و ترخیص شده‌اند. معاون عملیات اورژانس کشور خاطرنشان کرد: 31 نفر از مسمومین در بیمارستان بستری شده و اقدامات لازم درمانی برای آنها صورت گرفته است. نوری گفت: نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم‌های واکنش‌سریع را به منطقه اعزام کرده و مکاتبه با فرمانداری و مرکز بهداشت استان صورت گرفته است. منبع
30 آگوست, 2017

حسن نوری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در ارتباط با آخرین وضعیت مسمومین دهستان دیناران در شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری، گفت: ۲۰۰ نفر به دلیل مسمومیت با آب آلوده در این منطقه دچار مسمومیت شده‌اند.

وی افزود: همه این افراد به بیمارستان امام رضا (ع) اردل مراجعه کرده و ۱۶۹ نفر از آنها درمان و ترخیص شده‌اند.

معاون عملیات اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۳۱ نفر از مسمومین در بیمارستان بستری شده و اقدامات لازم درمانی برای آنها صورت گرفته است.

نوری گفت: نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم‌های واکنش‌سریع را به منطقه اعزام کرده و مکاتبه با فرمانداری و مرکز بهداشت استان صورت گرفته است.

منبع

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.