آب شرب مردم جاورده محل زندگی مارمولک ها است!

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو و ضمن تایید دهیار منطقه جاورده (علی پاساد)،منبع آب آشامیدنی این روستا که  چند روستای دیگر نیز از آن استفاده می کنند، به علت آلوده بودن و غیر بهداشتی بودن، خطری برای سلامتی مردم این منطقه به حساب می آید.  جمعیت این دهستان قریب به ۱۵ هزار نفر است ،این جمعیت از آب آلوده ای استفاده می کنند که محل زندگی مارمولک های بزرگ محلی معروف به گرگراک است و نیز عامل دیگری که آلودگی آب آشامیدنی  مردم دهستان جاورده را تشدید می کند گل و لای و خاک نیم متری کف منبع آب می باشد. (علی پاساد) دهیار جاورده گفت: شبکه آبرسانی روستای جاورده، ...
26 نوامبر, 2016

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو و ضمن تایید دهیار منطقه جاورده (علی پاساد)،منبع آب آشامیدنی این روستا که  چند روستای دیگر نیز از آن استفاده می کنند، به علت آلوده بودن و غیر بهداشتی بودن، خطری برای سلامتی مردم این منطقه به حساب می آید.

 جمعیت این دهستان قریب به ۱۵ هزار نفر است ،این جمعیت از آب آلوده ای استفاده می کنند که محل زندگی مارمولک های بزرگ محلی معروف به گرگراک است و نیز عامل دیگری که آلودگی آب آشامیدنی  مردم دهستان جاورده را تشدید می کند گل و لای و خاک نیم متری کف منبع آب می باشد.

(علی پاساد) دهیار جاورده گفت: شبکه آبرسانی روستای جاورده، و روستاهای مجاور آن فرسوده است و مرتب شاهد شکستگی و ترکیدگی لوله‌ها و هدرروی آب هستیم،همچنین لوله انتقال آب به منبع ذخیره در بارندگی سال قبل قطع شده و در حال حاضر آب به صورت مستقیم وارد شبکه می‌شود. وی در ادامه افزود: این مشکلات به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی منتقل شده ولی تاکنون به جز قول چیزی نشنیدیم.

دهیار روستای جاورده(علی پاساد) گفت: به گفته مسئول آبفار منطقه چاروسا ،ما حتی هزینه سوخت خودرویمان را نداریم چه برسد به تعمیر شبکه یا تعمیر لوله‌های شکسته این روستاها.

 

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.