سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

آب خوزستان گل آلود است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان; منطقه خوزستان این روزها باز هم با مشکل فاضلاب و کیفیت پایین آب مواجه است؛ مساله‌ای که از ابتدایی‌ترین نیازها برای ادامه زندگیست؛ کلانشهر اهواز و شهرهای دیگر استان در حال حاضر این وضعیت نامناسب را تجربه می کنند. بنا به اظهار احمد سیاحی، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان: شرکت آب و فاضلاب خوزستان دارای وضعیت نامناسبی است و حتی در امور جاری خود نیز با مشکلات اساسی مواجه است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استان خوزستان همیشه در بحث آب و فاضلاب با مشکلات فراوانی روبرو بوده است و حتی بسیاری از شهرستان‌های خوزستان در تامین آب آشامیدنی مشکلات زیادی دارند و فاقد آب تصفیه شده می باشند که باید به ...
17 آوریل, 2016

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان; منطقه خوزستان این روزها باز هم با مشکل فاضلاب و کیفیت پایین آب مواجه است؛ مساله‌ای که از ابتدایی‌ترین نیازها برای ادامه زندگیست؛ کلانشهر اهواز و شهرهای دیگر استان در حال حاضر این وضعیت نامناسب را تجربه می کنند.
بنا به اظهار احمد سیاحی، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان: شرکت آب و فاضلاب خوزستان دارای وضعیت نامناسبی است و حتی در امور جاری خود نیز با مشکلات اساسی مواجه است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استان خوزستان همیشه در بحث آب و فاضلاب با مشکلات فراوانی روبرو بوده است و حتی بسیاری از شهرستان‌های خوزستان در تامین آب آشامیدنی مشکلات زیادی دارند و فاقد آب تصفیه شده می باشند که باید به آن‌ها رسیدگی شود.
به گفته مدیر عامل سابق شرکت آب و فاضلاب خوزستان کمبودهای فاحشی در زمینه‌ کیفیت و کمیت آب مصرفی در خوزستان وجود داشت و اکنون نیز وجود دارد.
با توجه به این نکته که وضعیت فاضلاب در استان فاجعه است، اولویت و ضرورت اجرای شبکه فاضلاب در خوزستان از تمام شهرهای کشور بیشتر و واجب‌تر است و یکی از موضوعاتی است که باید به شدت به آن توجه شود. بیش از ۷۰ درصد از زمین‌های شهرستان‌های استان قابلیت جذب آب را ندارند و این مساله باعث می‌شود فاضلاب خوزستان به یک فاجعه تبدیل شود.
به گفته کارشناسان ، با توجه به نیاز انسان به آب سالم ،اثرات نامطلوب آلاینده ها بر آب را می توان با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ، تا حد بسیار زیادی کاهش داد.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید